Мангал / барбекю MOUSSON Prometeo Q 8 V
Фото 7 |
MOUSSON Prometeo Q 8 V 6 шампурів8 шампурів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOUSSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOUSSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOUSSON Prometeo Q 8 V
Усі ціни 8 →MOUSSON PROMETEO Q 8 V | 2 616 грн. |
MOUSSON PROMETEO Q 8 V | 2 603 грн. |
Мангал MOUSSON PROMETEO Q 8 V (6727) складаний | 2 839 грн. |
Мангал розкладний MOUSSON PROMETEO Q 8 V | 2 763 грн. |
Мангал Mousson PROMETEO Q 8 V | 2 839 грн. |
ще 3 пропозиції
Пользуюсь больше года. Пришлось на дно, по периметру приварить прут!!!! Так как мангал повело сразу после второго использования!!! После этого все стало хорошо. Складной, переносной и по большому счету все! Тонкий металл!!! Для складного мангала. Руслан Василевский: користуюся MOUSSON Prometeo Q 8 V більше року |
После второго раза использования, мангал покрутило!!! Что очень не приятно. Пришлось решать эту проблему наварив металлические пруты по периметру дна!!! Складной, решетка, мобильный Толщина металла 2мм, и этим все сказано!!! користуюся MOUSSON Prometeo Q 8 V більше року |
Додати відгук
Модификації MOUSSON Prometeo Q 8 V
Ціни на MOUSSON Prometeo Q 8 V |
---|---|---|---|---|
MOUSSON Prometeo Q 6 V | від 2 398 грн. | 10 пропозицій | ||
MOUSSON Prometeo Q 8 V | від 2 590 грн. | 8 пропозицій |