Кавомолка MPM MMK-06M
Фото 4 |
MPM MMK-06M |
|
Якісна кавомолка в надійному металевому корпусі від польської торгової марки MPM. Призначена для подрібнення кави, горіхів, круп, трав і спецій і інших сухих інгредієнтів. Обов'язковий атрибут ранкової кухні, у разі якщо ваша кавова машина не обладнана функцією помелу зерен. Здатна працювати з однією постійною швидкістю обертання ножового блока або в імпульсному режимі. Укомплектована двома ємностями з нержавіючої сталі з об'ємом по 70 мл з різними типами ножів.
Двостороннє лезо призначене для подрібнення кави, чотиристороння — для помелу круп, горіхів, спецій. Для контролю ступеня помелу та його повноти кавомолка MPM MMK-06M обладнана прозорою полімерною кришкою. Є спеціальний відсік для намотування і зберігання шнура. Безпека використання гарантується контактними вимикачами, що не допускають запуску електродвигуна при відкритій кришці. Корпус оснащений гумовими ніжками, що запобігають зісковзуванню з робочої поверхні. Дуже проста у використанні, легко чиститься. Забезпечується фірмової 12-місячної гарантією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM MMK-06M
Усі ціни 17 →Кавомолка електрична Mpm Product MMK-06M | 1 590 грн. |
Кофемолка электрическая MPM MMK-06M | 1 341 грн. |
Кофемолка MPM MMK-06M, Grey | 1 469 грн. |
Кавомолка MPM MMK-06M | 1 379 грн. |
MPM Product MMK-06M | 1 390 грн. |
Я купувала для частого щоденного помелу спецій та насіння у дрібну фракцію. Ця модель для цих цілей не підходить. Гарний дизайн, знімні контейнери легко миються, порізатися об ножі неможливо (вони зовсім не гострі, для рук - це "+", а для помелу "-"), для помелу кавових зерен і круп добре підійде. Спеції не вдасться подрібнити "в борошно" помел досить великий, хочеться щоб працювала тихіше і швидше (контейнер швидко нагрівається і потрібно чекати поки охолоне, при найменшому перегріві, з'являється запах горілого пластику), трохи дратує шнур, який потрібно укладати в спец. кожному підйомі кавомолки. користуюся MPM MMK-06M менше місяця |