Поверхневий насос Nasosy plus CP65-50/7.5
Nasosy plus CP65-50/7.5 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus CP65-50/7.5
Насос поверхностный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ СP65-50/7,5 | 29 142 грн. |
Насосы+Оборудование Насос центробежный Насосы+Оборудование СP65-50/7,5 | 31 032 грн. |
Поверхневий електронасос NPO СP65-50/7,5 | 33 124 грн. |
Насос відцентровий трифазний NPO СР65-50/7,5 | 31 136 грн. |
Відцентровий трифазний насос "Насоси+" СP65-50/7,5 потужність 4000Вт напір | 34 867 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Nasosy plus CP65-50/7.5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Nasosy plus CP65-50/7.5
Ціни на Nasosy plus CP65-50/7.5 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus CP65-40/3.0 | від 15 071 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-40/4.0 | від 19 802 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-40/5.0 | від 22 812 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-50/5.0 | від 22 952 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-50/7.0 | від 27 832 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus CP65-50/7.5 | від 29 142 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →