Кондиціонер Neoclima Alaska NS/NU-09AHTI 27 м²
Відео 8 |
Neoclima Alaska NS/NU-09AHTI 27 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:640/675 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Alaska NS/NU-09AHTI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 1 2 2 |
Купили у травні цього року – поки що працює ідеально. інвертор, мінімалістичний дизайн, дуже якісно зібраний, незважаючи на вітчизняну збірку, що здивувало, по охолодженню та обігріву тільки позитивні враження - навіть у пікову спеку показав себе чудово, за рівнем шуму дуже тихий, для своїх 37 м2 мені здається його навіть багато буде. поки що все ідеально. користуюся Neoclima Alaska NS/NU-12AHTI місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Кондей дуже сподобався, за два роки жодних нарікань і лише позитив – ввімкнув і через 10 хвилин у кімнаті прохолоди, і гріє до речі непогано. Рекомендую! інвертор, при чому дуже якісний, при тому в цілому збірка добротна, функціонал помірний, охолоджує дуже м'яко і при цьому швидко, сподобалася функція самоочищення, авторежим супер, повітря фільтрує нормально. проcтуватий внутрішній блок на вигляд користуюся Neoclima Alaska NS/NU-12AHTI місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Сучасний кондиціонер це вже не просто апарат, що охолоджує повітря. Це інтелектуальна кліматична система, яка коригує температуру та вологість повітря і влітку та взимку, причому робить це зручно для людини, безшумно та з мінімальними витратами електроенергії. І кондиціонер Neoclima NS/NU-12AHTI повністю відповідає цим вимогам. Купив та встановив у своєму магазині-офісі з площею близько 50 квадратів. Незважаючи на те, що в паспорті моделі вказана площа 35 квадратів, що обслуговується, з поставленими перед ним завданнями справляється повністю. Температурний комфорт забезпечує і взимку, і влітку. Це інверторний кондиціонер, отже він вміє точно підлаштовувати свою потужність під поточні умови. У не особливо спекотний літній день він мляво крутить лопатями вентилятора на зовнішньому блоці, а внутрішній блок взагалі майже не чути. Якщо ж на вулиці виснажлива липнева спека, то обидва блоки починають працювати на повну. Коротше кажучи, він витрачає саме стільки електроенергії, скільки необхідно для підтримки температури і не більше. Зібраний із якісних компонентів. Серце цього кондиціонера – компресор виробництва Hitachi, одного із визнаних світових лідерів цієї індустрії. Цей компресор має високу енергоефективність і не в останню чергу завдяки йому кондиціонер отримав найвищий клас економності – А++. Здібності теплового насоса. У північно-східних регіонах нашої країни взимку температура часто опускається до -20 і нижче. У таких умовах більшість кондиціонерів є непрацездатними. Більшість, але не ця модель. Вона оснащена підігрівом картера компресора та піддону зовнішнього блоку і це дозволяє їй продовжувати роботу навіть за -25 градусів. Добре очищує повітря. Фільтри та іонізатор справляються зі своєю роботою на відмінно. Ціна висока. Хоча назвати її невиправданою не можна, апарат приємний з усіх боків |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Neoclima Alaska NS/NU-09AHTI:
- Функція I Feel
Модификації Neoclima Alaska NS/NU-09AHTI
Ціни на Neoclima Alaska NS/NU-09AHTI |
---|---|---|---|---|
Neoclima Alaska NS/NU-09AHTI 27 м² | від 19 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Alaska NS/NU-12AHTI 37 м² | від 16 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Alaska NS/NU-18AHTI 52 м² | від 28 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima Alaska NS/NU-24AHTI 72 м² | від 35 799 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →