Литий диск Oxigin 18 Concave 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 9 834 до 15 542 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
OXIGIN 18 R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black | 12 302 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black OXACHTZEHN8518H145B | 11 303 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (8.5J x 18 5x112 ET45 DIA66.6) Black На замовлення з Євр | 14 168 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Full Polished | 13 829 грн. |
OXIGIN 18 R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Graphite | 14 682 грн. |
OXIGIN 18 R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 BFP | 15 542 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Full Polished OXACH | 13 364 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black | 11 696 грн. |
Диски Oxigin 18 8,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (black) (1000842161) | 9 834 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі