Литий диск Oxigin 19 Oxspoke 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Фото 4 | від 9 834 до 13 364 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 19 Oxspoke 35
Характеристики
Oxigin 19 Oxspoke 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 19 Oxspoke 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Oxigin 19 Oxspoke R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black OXNEUNZEHN8518H145B | 11 303 грн. |
Диски Oxigin 19 8,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (black full polished undercut) ( | 11 073 грн. |
Oxigin 19 Oxspoke R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Full Polished OXNEU | 13 364 грн. |
Диски Oxigin 19 8,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (black) (1000842039) | 9 834 грн. |
Закрити
Схожі