Литий диск Oxigin 19 Oxspoke 8,5x19/5x114,3 ET42 DIA72,6
Фото 4 | від 12 065 до 16 150 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Oxigin 19 Oxspoke 35
Характеристики
Oxigin 19 Oxspoke 8,5x19/5x114,3 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 19 Oxspoke 8,5x19/5x114,3 ET42 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 19 Oxspoke R19 W8.5 PCD5x114.3 ET42 DIA72.6 Black Full Polished OXN | 16 150 грн. |
Диски Oxigin 19 8,5x19 5x114,3 ET42 DIA72,6 (black) (1000842355) | 12 065 грн. |
Oxigin 19 Oxspoke R19 W8.5 PCD5x114.3 ET42 DIA72.6 Black OXNEUNZEHN8519J42 | 14 015 грн. |
Диски Oxigin 19 8,5x19 5x114,3 ET42 DIA72,6 (black full polished undercut) | 13 346 грн. |
Закрити
Схожі