Литий диск OZ Racing Omnia 7,5x17/5x112 ET35 DIA75
Відео 2Фото 10 | від 10 990 до 15 876 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):75 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації OZ Racing Omnia 11
Характеристики
OZ Racing Omnia 7,5x17/5x112 ET35 DIA75 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Omnia 7,5x17/5x112 ET35 DIA75
Сортувати
Диски OZ Racing Omnia 7,5x17 5x112 ET35 DIA75 (grigio corsa bright) | 11 668 грн. |
OZ OMNIA Grigio Corsa Bright (R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA75) | 11 899 грн. |
OZ OMNIA (7.5J x 17 5x112 ET35 DIA75.1) GRIGIO CORSA BRIGHT На замовлення | 12 984 грн. |
OZ Omnia R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA75.1 Grigio Corsa Bright W01983251H1 | 11 347 грн. |
OZ Omnia SP R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA75.0 | 15 876 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі