Литий диск OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x100 ET35 DIA68,1
Відео 12Фото 5 | від 18 923 до 22 038 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації OZ Racing Ultraleggera 78
Характеристики
OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x100 ET35 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x100 ET35 DIA68,1
Сортувати
OZ Ultraleggera Matt Bronze R17 W8.0 PCD5x100 ET35 DIA68.1 | 21 428 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET35 DIA68.1) Titanium На замовлення з Євро | 22 038 грн. |
OZ Ultraleggera MB R17 W8.0 PCD5x100 ET35 DIA68.1 | 21 428 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET35 DIA68.1) CHRYSTAL TITANIUM На замовлен | 18 923 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET35 DIA68.1) MATT BLACK На замовлення з Єв | 18 923 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET35 DIA68.1) MATT BRONZE На замовлення з Є | 18 923 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі