Литий диск OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x108 ET55 DIA75
Відео 12Фото 5 | від 18 944 до 19 725 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):75 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації OZ Racing Ultraleggera 80
Характеристики
OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x108 ET55 DIA75 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x108 ET55 DIA75
Сортувати
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x108 ET55 DIA75.1) MATT BLACK На замовлення з Єв | 18 944 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x108 ET55 DIA75.1 MATT BLACK) | 19 725 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x108 ET55 DIA75.1) MATT BRONZE На замовлення з Є | 18 944 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x108 ET55 DIA75.1) White На замовлення з Європи. | 18 944 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x108 ET55 DIA75.1 MATT BRONZE) | 19 725 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x108 ET55 DIA75.1 White) | 19 725 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі