Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX450 15 л
Відео 2Фото 8 |
Pacsafe Slingsafe LX450 |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Slingsafe LX450 15 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX450 "антизлодій" (5 ступенів захисту) (45320802 | 2 479 грн. |
Міський рюкзак Pacsafe Slingsafe LX450 "Антизлодій" д/ноут 15.6" 15л Синій | 2 485 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe "антикрадій" Slingsafe LX450 15.6" Grey (45320 | 3 315 грн. |
Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX450 "антизлодій" (5 ступенів захисту) (45320601 | 2 479 грн. |
Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX450 "антизлодій" (5 ступенів захисту) (45320112 | 2 479 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →