Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V
Усі ціни 33 →Pirelli Winter Sottozero 3 245/45 R18 100V XL * MO | 6 903 грн. |
Pirelli WINTER SOTTOZERO 3 245/45 R18 100V XL FR * MO (9044141741) | 9 920 грн. |
Pirelli Winter SottoZero 3 (245/45R18 100V) | 6 678 грн. |
Зимние шины Pirelli Winter Sottozero 3 245/45 R18 100V XL M0 * 1001448603 | 6 694 грн. |
PIRELLI Зимова шина PIRELLI Winter SottoZero Serie 3 245/45R18 100V | 6 770 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 96V | від 6 991 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 96V Seal | від 5 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100H | від 10 172 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100H BMW/Mini | від 10 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100H Run Flat | від 10 211 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V | від 6 560 грн. | 33 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Jaguar | від 6 461 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Mercedes-Benz | від 7 045 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat | від 7 000 грн. | 25 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat Mercedes-Benz | від 7 812 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →