Комутатор PLANET FSD-808P
PLANET FSD-808P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLANET 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLANET.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLANET FSD-808P
Усі ціни 7 →Коммутатор сетевой Planet FSD-808P | 2 199 грн. |
Planet Коммутатор FSD-808P( 8х 10/100Mbps ,POE , 125W max , 13) | 2 249 грн. |
Неуправляемый коммутатор PoE Planet FSD-808P (8-Port 10/100Mbps PoE) (FSD- | 2 499 грн. |
Некерований PoE-комутатор Planet FSD-808P (FSD-808P) | 2 499 грн. |
Некерований комутатор PoE Planet FSD-808P (8-Port 10/100Mbps PoE) | 2 186 грн. |
Planet FSD-808P | 2 153 грн. |
Комутатор Planet FSD-808P-EU | 2 397 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →