ДБЖ Powercom BNT-1200AP 1200 ВА
Відео 1Фото 9 |
Powercom BNT-1200AP 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom BNT-1200AP 1200 ВА
Усі ціни 22 →Джерело безперебійного живлення Powercom BNT-1200AP 1200ВА / 720Вт лінійно | 7 680 грн. |
ИБП Powercom BNT-1200AP USB | 8 541 грн. |
Powercom Powercom BNT-1200AP/1200VA/720W line-interactive USB 4+1 IEC | 7 680 грн. |
Powercom Black Knight Pro BNT-1200AP | 7 680 грн. |
Powercom Black Knight Pro BNT-1200AP | 7 680 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom BNT-1200AP
Ціни на Powercom BNT-1200AP |
---|---|---|---|---|
Powercom BNT-1000AP 1000 ВА | від 6 330 грн. | 34 пропозиції | ||
Powercom BNT-1200AP 1200 ВА | від 7 128 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom BNT-1500AP 1500 ВА | від 8 382 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom BNT-2000AP 2000 ВА | від 10 530 грн. | 22 пропозиції |