ДБЖ Powercom KIN-1000AP 1000 ВА
Фото 3 | Товар застарів 13 162 грн. Тип: інтерактивне; Form factor: звичайний (Tower); Час роботи при повному навантаженні (хв): 5; Час роботи при половинному навантаженні (хв): 9; Час перемикання на батарею (мс): 4; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Діапазон вхідної напруги (В): 165-300; Максимальна вихідна потужність (ВА): 1000 |
Powercom KIN-1000AP 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Powercom KIN-1000AP
Ціни на Powercom KIN-1000AP |
---|---|---|---|---|
Powercom KIN-1500AP 1500 ВА | від 16 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom KIN-2200AP 2200 ВА | від 26 645 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom KIN-3000AP 3000 ВА | від 29 539 грн. | 1 пропозиція |