Литий диск PROLINE CX100 7x16/5x115 ET38 DIA70,2
Відео 1Фото 3 | від 2 971 до 3 842 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації PROLINE CX100 1
Характеристики
PROLINE CX100 7x16/5x115 ET38 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROLINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROLINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PROLINE CX100 7x16/5x115 ET38 DIA70,2
Сортувати
ProLine Wheels CX100 R16 W7 PCD5x115 ЕТ38 DIA70.2 Silver 3960621 | 3 419 грн. |
Proline CX100 W7.0 R16 PCD5x115 ET38 DIA70.2 Grafit | 2 971 грн. |
ProLine Wheels CX100 R16 W7 PCD5x115 ЕТ38 DIA70.2 Black 3960622 | 3 842 грн. |
ProLine Wheels CX100 R16 W7 PCD5x115 ЕТ38 DIA70.2 Graphite 3960640 | 3 842 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі