Газовий котел Protherm Medved Condens 18 KKS 18 кВт
Енергоефективний одноконтурний підлоговий конденсаційний газовий котел середньої потужності із закритою камерою згоряння, довговічним теплообмінником з високолегованої нержавіючої сталі та мікропроцесорною системою управління, що підтримує інтерфейсну шину eBus. Є молодшою моделлю сімейства Protherm Medved Condens, продукти якого призначені для створення нових і модернізації старих опалювальних систем.
Ідеально підходить для заміни старих неконденсаційних котлів Protherm. Розвиває теплову потужність 18 кВт, що достатньо для організації опалення житлових, офісних чи комунально-побутових приміщень загальною площею до 144 м². Завдяки конструкції турбованої камери згоряння, котел Protherm Medved Condens 18 KKS може встановлюватись в житлових зонах приміщень. Не має вбудованого циркуляційного насоса та розширювального бака.
Порівняно з одноконтурними газовими котлами традиційної конструкції показує вищий ККД, що за рівної номінальної теплової потужності забезпечує економію газу 6-8%. Вона досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, що дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари. Система керування з дисплеєм та інтуїтивно зрозумілою кнопковою панеллю дає можливість легко та зручно змінювати необхідні параметри для контролю режиму роботи котла. Доступна функція швидкого діагностування несправностей.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Medved Condens 18 KKS 18 кВт
Усі ціни 10 →Газовий котел Protherm Медведь конденс 18 KKS | 80 684 грн. |
Газовий котел Protherm Ведмідь конденс 18 KKS | 84 232 грн. |
Конденсационный котел Protherm Bear Condens (Медведь) 18 KKS 0010013664 | 87 700 грн. |
Газовий котел Protherm Ведмідь конденс 18 KKS | 81 732 грн. |
Одноконтурний конденсаційний котел Protherm 18 KKS Bear Condens (Ведмідь к | 87 700 грн. |
Модификації Protherm Medved Condens 18 KKS
Ціни на Protherm Medved Condens 18 KKS |
---|---|---|---|---|
Protherm Medved Condens 18 KKS 18 кВт | від 77 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Protherm Medved Condens 25 KKS 25 кВт | від 92 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Protherm Medved Condens 35 KKS 35 кВт | від 97 740 грн. | 9 пропозицій | ||
Protherm Medved Condens 48 KKS 48 кВт | від 109 440 грн. | 9 пропозицій |