Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x900
від 5 425 до 8 076 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x900
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x900 (F072205009011300) | 6 363 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х900 | 5 425 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x900 | 7 034 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x900 F072205009011300 | 6 477 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x900 | 7 034 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 500x900 (F072205009011300) | 5 937 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x900 | 8 076 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x900 | 7 961 грн. |
Закрити
Рекомендуємо