Сабвуфер Q Acoustics 3060S
Відео 6Фото 13 |
Q Acoustics 3060S
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:150 Вт
Частотний діапазон:35 – 250 Гц
Всі характеристики
Характеристики 3060S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q Acoustics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q Acoustics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q Acoustics 3060S
Усі ціни 19 →Сабвуфер Q Acoustics 3060S (English Walnut) (QA3562) QA3562 | 20 399 грн. |
Q Acoustics QA3566 Q 3060S Carbon Black офіційна гарантія | 15 499 грн. |
Домашній кінотеатр Q ACOUSTICS QA 3060S czarny | 21 894 грн. |
Q Acoustics 3060s Arctic White (QA3568) QA3568 | 15 099 грн. |
Q ACOUSTICS QA 3060S czarny | 21 894 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →