Душова кабіна Radaway Fuenta New KDD-B 100x100
Фото 4 | 27 805 грн. Купити! Душова кабіна Fuenta New KDD B без порогу 1000Lx2000 хром/прозоре (384072-Wellgood.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Radaway Fuenta New KDD-B 100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta New KDD-B 100x100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Fuenta New KDD-B
Ціни на Radaway Fuenta New KDD-B |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New KDD-B 80x80 | від 27 126 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDD-B 90x90 | від 27 126 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDD-B 100x100 | від 27 805 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →