Душова кабіна Radaway Premium Plus D 90x100 (30436-01-01N)
Фото 12 |
Radaway Premium Plus D 90x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus D 90x100
Усі ціни 7 →Radaway Premium Plus D90Lx100R (90x100x190) прозора/хром (30436-01-01N) 30 | 27 883 грн. |
Душова кабіна Premium Plus D 900x1000x1900 хром/прозоре (30436-01-01N) | 28 165 грн. |
Radaway Premium Plus D90Lx100R (90x100x190) прозрачная/хром (30436-01-01N) | 27 883 грн. |
Radaway Premium Plus D90Lx100R (90x100x190) прозора/хром (30436-01-01N) 30 | 27 883 грн. |
Душевая кабина Radaway Premium Plus D 100x90x190 стекло прозрачное 30436-0 | 27 883 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Premium Plus D 90x100 Transparent без піддона (30436 | 28 165 грн. |
Душова кабіна Premium Plus D 900x1000x1900 хром/прозоре 30436-01-01N (TM R | 27 284 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus D 90x100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Premium Plus D
Ціни на Radaway Premium Plus D |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus D 75x90 | від 25 658 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus D 80x90 | від 19 596 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus D 80x100 | від 20 369 грн. | 15 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus D 80x120 | від 20 913 грн. | 9 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus D 90x100 | від 27 284 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →