Душова кабіна Ravak 10° 80x80
Фото 12 |
Ravak 10° 10RV2K-80 |
|
Кабіна оснащена функцією AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 80x80
Душова кабіна Ravak 10 ° 10RV2K-80 білий + Transparent 1ZJ40100Z1 | 22 618 грн. |
Ravak 10RV2K-80 САТИН 1ZJ40U00Z1 | 24 080 грн. |
Душова кабіна Ravak 10 ° 10RV2K-80 сатин + Transparent 1ZJ40U00Z1 | 24 080 грн. |
Душова кабіна 10 ° 10RV2K-80 полір. алюм. + Transparent 1ZJ40C00Z1 | 22 704 грн. |
Ravak 10RV2K-80 БЕЛЫЙ 1ZJ40100Z1 | 22 618 грн. |
Модификації Ravak 10°
Ціни на Ravak 10° |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 80x80 | від 22 618 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak 10° 90x90 | від 16 645 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak 10° 100x100 | від 24 811 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak 10° 110x110 | від 18 241 грн. | 8 пропозицій | ||
Ravak 10° 120x120 | від 27 047 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →