Змішувач Ravak Chrome CR 019.00
Ravak Chrome CR 019.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 019.00
Усі ціни 10 →Ravak Ravak Chrome CR 019.00 X070093 | 11 696 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу RAVAK хром латун | 11 696 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Ravak Chrome CR 019.00 (X070093) | 11 696 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME д/раковини д/прих. монтажу (CR 019.00) - X0700 | 9 883 грн. |
Змішувач для раковини RAVAK Chrome CR 019.00 скрытого монтажа, хром X07009 | 9 357 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →