Ванна Ravak Chrome 170x75 см (C741000000)
Фото 4 |
Ravak Chrome 170x75 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю і ніжками, гідромасажною системою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome 170x75 см
Усі ціни 13 →Ванна акрилова Ravak Chrome 170x75 C741000000 | 16 985 грн. |
Ванна Ravak Chrome 170x75 см (C741000000) C741000000 | 16 985 грн. |
Ванна акрилова Ravak CHROME 170x75 C741000000 | 18 017 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. CHROME 170х75 - C741000000 | 16 984 грн. |
Ванна акрилова Ravak Chrome 170x75 C741000000 | 18 017 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Ravak Chrome 170x75:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Ravak Chrome
Ціни на Ravak Chrome |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome 150x70 см | від 15 221 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Chrome 160x70 см | від 15 909 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Chrome 170x75 см | від 16 984 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →