Умивальник Ravak Classic 700 700 мм (XJD01170000)
Фото 4 |
Ravak Classic 700 600 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic 700 700 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Ravak Classic 700 білий з отвором XJD01170000 | 10 578 грн. |
Раковина Ravak Classic 700 (XJD01170000) | 8 462 грн. |
Умивальник Ravak Classic 700 з отвором (XJD01170000) | 12 140 грн. |
Ravak Classic 700 XJD01170000 | 11 760 грн. |
Ravak Classic 700 XJD01170000 | 12 054 грн. |
Ravak Classic 700 XJD01170000 | 12 348 грн. |
Модификації Ravak Classic 700
Ціни на Ravak Classic 700 |
---|---|---|---|---|
Ravak Classic 600 600 мм | від 8 118 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Classic 700 700 мм | від 8 462 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →