Тумба під умивальник Ravak SD 10° 550 L
Фото 5 |
Ravak SD 10° 550 L 55 см65 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD 10° 550 L
Усі ціни 15 →Шафка під кутовий умивальник SD 10 ° 550 L білий X000000739 | 12 298 грн. |
Тумба для раковини Ravak 10` 55 см L біла (X000000739) X000000739 | 12 298 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SD 10° L 55x45x48.5см підвісна біла X000000739 | 12 298 грн. |
Шафка під кутовий умивальник SD 10° 550 L білий X000000739 | 12 298 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD 10*550, 55х48,5х45, L, біла - X000000739 | 9 837 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ravak SD 10° 550 L
Ціни на Ravak SD 10° 550 L |
---|---|---|---|---|
Ravak SD 10° 550 L | від 8 290 грн. | 15 пропозицій | ||
Ravak SD 10° 650 R | від 7 977 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →