Умивальник Ravak Moon 1 400 400 мм (XJN01300000)
Фото 7 |
Ravak Moon 1 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Moon 1 400 400 мм
Усі ціни 12 →Раковина накладна Ravak Moon 1 40 см білий глянцевий XJN01300000 білий гля | 5 970 грн. |
Раковина накладна на столицю Ravak Moon 1 Ø 40 см XJN01300000 | 6 536 грн. |
Умивальник накладний RAVAK MOON 1 400x400x120мм круглий білий XJN01300000 | 6 728 грн. |
Ravak Ravak Раковина MOON 1, 40х40 см, з відварами без переливу - XJN01300 | 5 969 грн. |
Умивальник Ravak Moon 1 40x40 XJN01300000 | 6 536 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →