Тумба під умивальник Ravak SD Classic II 800 R
Фото 4 |
Ravak SD Classic II 800 R раковина ліворуч раковина праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Classic II 800 R
Усі ціни 11 →SD 800-R Classic II тумба під умивальник білий / білий X000000914 | 12 461 грн. |
SD 800-R Classic II тумба під умивальник білий/білий X000000914 | 17 802 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD CLASSIC 2 800-R, 80x49x60, лате/білий - X0 | 13 496 грн. |
Тумба под раковину RAVAK CLASSIC II R SD 800x490 мм h600, белый/белый X000 | 14 490 грн. |
Ravak SD Classic II 800 R латте/белый X000000916 | 17 157 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravak SD Classic II 800 R
Ціни на Ravak SD Classic II 800 R |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Classic II 800 R | від 12 461 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak SD Classic II 800 L | від 12 010 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →