Литий диск RC Design RC-24 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Відео 3Фото 4 | від 6 817 до 9 010 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-24 70
Характеристики
RC Design RC-24 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
RC Design RC24 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) | 7 199 грн. |
RC Design RC-24 (7.5J x 17 5x114.3 ET50 DIA67.1) Silver На замовлення з Єв | 7 396 грн. |
RC Design RC24 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Black Matt RC24751750M3SKM | 7 466 грн. |
RC Design RC24 W7.5 R17 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Titan Metallic | 8 168 грн. |
RC Design RC-24 (7.5J x 17 5x114.3 ET50 DIA67.1 Black) | 9 010 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі