Литий диск Replica 115 8,5x18/5x120 ET20 DIA74,1
від 4 962 до 5 383 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Replica 115 1
Характеристики
Replica 115 8,5x18/5x120 ET20 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica 115 8,5x18/5x120 ET20 DIA74,1
Сортувати
Replica BMW 115 8.5x18 5x120 ET20 DIA74.1 FHS | 5 128 грн. |
Replica CT- 115 8,5x18/5x120 D74,1 ET20 FHS | 5 080 грн. |
Диски Replica BMW (CT115) 8,5x18 5x120 ET20 DIA74,1 (FHS) | 4 962 грн. |
Replica BMW 115 8.5x18 5x120 ET20 DIA74.1 FHS | 5 383 грн. |
Replica Replica BMW 115 8.5x18 5x120 ET20 DIA74.1 FHS | 5 358 грн. |
Закрити
Схожі