Литий диск Replica 5035 8,5x19/5x120 ET33 DIA74,1
від 6 085 до 6 857 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Replica 5035 2
Характеристики
Replica 5035 8,5x19/5x120 ET33 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica 5035 8,5x19/5x120 ET33 DIA74,1
Сортувати
Replica BMW 5035 8,5x19/5x120 D74,1 ET33 BMF | 6 214 грн. |
Replica BMW 5035 (R19 W8.5 PCD5x120 ET33 DIA74.1) BMF | 6 460 грн. |
REPLICA REPLICA BMW 5035 GMF R19 W8.5 PCD5x120 ET33 DIA74.1 | 6 857 грн. |
Диск Replica 5035 GMF R19 W8,5 PCD5x120 ET33 DIA74,1 | 6 226 грн. |
Replica BMW 5035 8,5x19/5x120 D74,1 ET33 GMF | 6 085 грн. |
Replica BMW 5035 (R19 W8.5 PCD5x120 ET33 DIA74.1) GMF | 6 310 грн. |
Закрити
Схожі