Литий диск Replica D6045 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,2
від 5 306 до 5 936 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.2 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Replica D6045 1
Характеристики
Replica D6045 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica D6045 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,2
Сортувати
Replica TOYOTA D6045 7,5x17/6x139,7 D106,2 ET25 HB | 5 311 грн. |
Replica D6045 (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.2) HB | 5 462 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA TOYOTA D6045 HB R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA | 5 936 грн. |
Диск Replica D6045 HB R17 W7,5 PCD6x139,7 ET25 DIA106,2 | 5 306 грн. |
Закрити
Схожі