Литий диск Replica JT1192 7,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
від 3 968 до 4 863 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica JT1192 3
Характеристики
Replica JT1192 7,5x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica JT1192 7,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Диски Replica Audi (JT1192) 7,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (silver) | 3 968 грн. |
Replica Audi (JT1192) silver (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 4 863 грн. |
Диски Replica Mercedes (JT1192) 7,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (silver) | 3 968 грн. |
Replica Mercedes (JT1192) silver (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 4 863 грн. |
Закрити
Схожі