Литий диск Replica JT1228 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 773 до 6 572 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica JT1228 2
Характеристики
Replica JT1228 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica JT1228 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replica Mercedes (JT1228) R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 572 грн. |
Replica Mercedes JT-1228 8.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 071 грн. |
Replica Mercedes-AMG JT-1228 8,5x19/5x112 D66,6 ET35 BM | 6 135 грн. |
Диски Replica Mercedes (JT1228) 8,5x19 5x112 ET35 DIA66,6 (BM) | 5 773 грн. |
Replica Mercedes JT-1228 8.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 270 грн. |
Диск Replica JT-1228 BM R19 W8,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6 | 5 964 грн. |
Replica Replica Mercedes JT-1228 8.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 BM | 6 079 грн. |
Replica Mercedes JT-1228 (R19 W8,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 1078374 | 5 989 грн. |
Закрити
Схожі