Литий диск Rial M10 8,5x18/5x112 ET34,5 DIA66,5
Фото 15 | від 6 663 до 7 960 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Rial M10 85
Характеристики
Rial M10 8,5x18/5x112 ET34,5 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 8,5x18/5x112 ET34,5 DIA66,5
Сортувати
Литые диски Rial M10 R18 W8.5 PCD5x112 ET34.5 DIA66.5 (metal grey) 1001881 | 6 663 грн. |
Rial M10 8.5x18 5x112 ET34.5 DIA66.5 MG | 7 960 грн. |
Rial M10 metal grey (R18 W8.5 PCD5x112 ET34.5 DIA66.5) | 7 115 грн. |
RIAL Легковий диск RIAL M10 Metal Grey R18 W8.5 PCD5x112 ET34.5 DIA66.5 | 6 984 грн. |
Rial M10 MG R18 W8.5 PCD5x112 ET34.5 DIA66.5 | 7 581 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі