Литий диск Rial M10 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Фото 15 | від 8 850 до 14 425 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Rial M10 84
Характеристики
Rial M10 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Rial M10 R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (black) 1001980780 | 8 850 грн. |
Диски Rial M10 8,5x20 5x112 ET40 DIA66,6 (racing black) | 13 160 грн. |
Rial M10 (8.5J x 20 5x112 ET40 DIA66.6) Metal Grey На замовлення з Європи. | 13 609 грн. |
Rial M10 R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver M10X-852040M11-0 | 11 174 грн. |
Литі диски Rial M10 R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (black) | 9 204 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі