Литий диск Rial Transporter 6 7x17/6x139,7 ET22 DIA106,1
Відео 1Фото 4 | від 7 700 до 10 212 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):22 мм |
Модифікації Rial Transporter 6 8
Характеристики
Rial Transporter 6 7x17/6x139,7 ET22 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 6 7x17/6x139,7 ET22 DIA106,1
Сортувати
Литые диски Rial Transporter R17 W7 PCD6x139.7 ET22 DIA106.1 (silver) 1001 | 7 700 грн. |
Диски Rial Transporter 7x17 6x139,7 ET22 DIA106,1 (silver) | 7 819 грн. |
Rial TRANSPORTER Polar-Silber (R17 W7.0 PCD6x139.7 ET22 DIA106.1) | 7 999 грн. |
Rial Transporter (7J x 17 6x139.7 ET22 DIA106.1) Polar Silver На замовленн | 8 605 грн. |
Rial Transporter W7.0 R17 PCD6x139.7 ET22 DIA106.1 Silver | 8 546 грн. |
Rial Transporter (7J x 17 6x139.7 ET22 DIA106.1 Polar Silver) | 8 960 грн. |
Rial Transporter polar silver R17 W7.0 PCD6x139.7 ET22 DIA106.1 | 10 212 грн. |
Rial Transporter R17 W7 PCD6x139.7 ET22 DIA106.1 Silver | 8 535 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі