Тумба під умивальник Roca Victoria 70
Фото 13 |
Roca Victoria 70 |
|
Умивальник може продаватися окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Victoria 70
Усі ціни 17 →Тумбочка з умивальником Roca Victoria Basic 70,5x46x56,5 береза A855853422 | 15 602 грн. |
Тумба з раковиною Roca Victoria 70 см (A855853806) A855853806 | 19 320 грн. |
Тумба із раковиною у ванну ROCA VICTORIA 70.5x56.5x46см підвісна білий A85 | 19 320 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Victoria 70,5 х 46 х h56,5 см, о | 19 035 грн. |
Тумба підвісна Roca Victoria 700х450х565, з умивальником, білий (A85585380 | 19 034 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Roca Victoria 70
Ціни на Roca Victoria 70 |
---|---|---|---|---|
Roca Victoria 60 | від 7 634 грн. | 20 пропозицій | ||
Roca Victoria 70 | від 13 314 грн. | 17 пропозицій | ||
Roca Victoria 80 | від 10 133 грн. | 28 пропозицій | ||
Roca Victoria 100 | від 15 138 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →