Литий диск Ronal R41 8x17/5x114,3 ET48 DIA76
Фото 12 | від 6 183 до 9 414 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Ronal R41 52
Характеристики
Ronal R41 8x17/5x114,3 ET48 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 8x17/5x114,3 ET48 DIA76
Сортувати
Ronal R41 R17 W8 PCD5x114,3 ET48 DIA76.1 Matt Black | 7 999 грн. |
Ronal R41 Silber (R17 W8.0 PCD5x114.3 ET48 DIA76) | 6 699 грн. |
Ronal R41 (8J x 17 5x114.3 ET48 DIA76.1) MB На замовлення з Європи. | 8 756 грн. |
Ronal R41 R17 W8 PCD5x114.3 ET48 DIA76.1 Matt Black 41R7805.18X/33T | 8 064 грн. |
Ronal R41 Matt Black R17 W8.0 PCD5x114.3 ET48 DIA76.0 | 9 338 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі