Литий диск Ronal R42 6,5x16/5x108 ET40 DIA76
Фото 3 | від 5 619 до 7 280 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R42 107
Характеристики
Ronal R42 6,5x16/5x108 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R42 6,5x16/5x108 ET40 DIA76
Сортувати
Ronal R42 R16 W6.5 PCD5x108 ET40 DIA76.1 crystal silver | 6 430 грн. |
Ronal R42 Kristallsilber (R16 W6.5 PCD5x108 ET40 DIA76) | 5 999 грн. |
Ronal R42 R16 W6.5 PCD5x108 ET40 DIA76.1 Silver 42R6655.05X/030 | 7 040 грн. |
Ronal R42 (6.5J x 16 5x108 ET40 DIA76.1 Kristallsilber) | 5 972 грн. |
Ronal R42 R16 W6.5 PCD5x108 ET40 DIA76.1 Silver | 7 280 грн. |
Диски Ronal R42 6,5x16 5x108 ET40 DIA76 (crystal silver) (1001059501) | 5 619 грн. |
Закрити
Схожі