Литий диск Ronal R46 7x17/5x100 ET38 DIA82
Фото 3 | від 4 218 до 5 496 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R46 13
Характеристики
Ronal R46 7x17/5x100 ET38 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R46 7x17/5x100 ET38 DIA82
Сортувати
Литые диски Ronal R46 R17 W7 PCD5x100 ET38 DIA82 (silver) 1000707474 | 4 442 грн. |
Диски Ronal R46 7x17 5x100 ET38 DIA82 (silver) | 4 233 грн. |
Ronal R46 (R17 W7.0 PCD5x100 ET38 DIA82) silver | 4 218 грн. |
Ronal R46 7x17 5x100 ET38 DIA82 S | 4 790 грн. |
Ronal R46 silver (R17 W7.0 PCD5x100 ET38 DIA82) | 4 845 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі