Литий диск Ronal R51 8x18/5x120 ET35 DIA72,6
Фото 3 | від 6 359 до 9 551 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R51 58
Характеристики
Ronal R51 8x18/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R51 8x18/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Ronal R51 Basis R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 (titanium) 100228 | 6 635 грн. |
Ronal R51 Basis R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 titan | 9 551 грн. |
Диски Ronal R51 Basis 8x18 5x120 ET35 DIA72,6 (titanium) | 6 359 грн. |
Ronal R51 Basis titanium (R18 W8.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 6 943 грн. |
Диски литі Ronal R51 Basis R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 (titanium) | 6 909 грн. |
Закрити
Схожі