Литий диск Ronal R55 SUV 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA82
Фото 3 | від 8 646 до 12 013 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R55 SUV 67
Характеристики
Ronal R55 SUV 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R55 SUV 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA82
Сортувати
Ronal R55 SUV Kristallsilber (R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA82) | 9 599 грн. |
Ronal R55 SUV (8.5J x 18 5x114.3 ET38 DIA82.1) MB На замовлення з Європи. | 10 504 грн. |
Ronal R55 Suv R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA82.1 Black Matt 55R8855.08X/330 | 8 823 грн. |
Ronal R55 SUV CS R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA82.0 | 10 028 грн. |
Ronal R55 SUV (8.5J x 18 5x114.3 ET38 DIA82.1 Mattschwarz-Frontkopiert) | 12 013 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Схожі