Литий диск Ronal R56 7,5x19/5x112 ET33 DIA66,6
Фото 3 | від 8 165 до 10 492 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Ronal R56 124
Характеристики
Ronal R56 7,5x19/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 7,5x19/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
Ronal R56 Kristallsilber (R19 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) | 8 799 грн. |
Ronal R56 (7.5J x 19 5x112 ET33 DIA66.6) MB На замовлення з Європи. | 10 492 грн. |
Диски Ronal R56 7,5x19 5x112 ET33 DIA66,6 (matt black) (1001139411) | 9 834 грн. |
Ronal R56 Mattschwarz (R19 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) | 10 399 грн. |
Ronal R56 (7.5J x 19 5x112 ET33 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 8 165 грн. |
Диски Ronal R56 7,5x19 5x112 ET33 DIA66,6 (crystal silver) (1001082023) | 8 470 грн. |
Закрити
Схожі