Вудилище Salmo Blaster Spin 40 2407-240 (2407-240)
Salmo Blaster Spin 40 2407-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Spin 40 2407-240
Усі ціни 9 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Spin 40 2.4 м 10-40 г (2407-240) | 630 грн. |
Вудлище спінінгове Salmo Blaster SPIN 40 2.40 (2407-240) | 630 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Spin 40 2.4m 10-40g (2407-240) | 630 грн. |
Спінінг Salmo Blaster SPIN 40 2.40 10-40г (2407-240) | 714 грн. |
Вудилище спиннинговое Salmo Blaster SPIN 40 10-40 / 2.40 (2407-240) | 840 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →