Вантажна шина Sava Orjak O3 285/70 R19.5 146L
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak O3 285/70 R19.5 146L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak O3 285/70 R19.5 146L
Усі ціни 11 →Sava Orjak O3 (ведущая) 285/70 R19.5 146L/140M | 12 713 грн. |
Sava Orjak 03 (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146L/140M | 13 450 грн. |
Sava Orjak O3 (приводная) 285/70 R19.5 146L/140M 18PR "3PSF" | 11 940 грн. |
SAVA Вантажна шина SAVA Orjak O3 (ведуча) 285/70R19.5 146L/140M | 12 134 грн. |
Вантажна шина SAVA Orjak O3 (ведуча) 285/70R19.5 146L/140M | 12 077 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди