Жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS
Фото 3 |
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS |
|
Внутрішній 3.5-дюймовий жорсткий диск корпоративного класу ємністю 10 ТБ з лінійки HDD-накопичувачів Enterprise Capacity 3.5 HDD, що включає моделі об'ємом 8 і 10 ТБ (інтерфейс SATA3 або SAS). Цей диск є високоякісним серверним накопичувачем, конструкція і прошивка якого оптимізована для вирішення завдань тривалого зберігання інформації в дискових масивах з великою кількістю HDD.
Для підключення використовується інтерфейс SAS, тому жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 не підходить для використання у звичайних споживчих, офісних або геймерських ПК. Його можна використовувати лише у SAS або SAS/SATA кошиках з підтримкою гарячої заміни або підключати до контролера кабелем SFF-8482 (не входить до комплекту). Може експлуатуватися в RAID-масивах серверів рівня підприємства або центрах обробки даних.
Заповнена гелієм гермокамера, швидкодіючий контролер та великий об'єм кеш-пам'яті (256 Мб) забезпечує економічність, високу продуктивність та надійність. Виробником заявлено підвищену стійкість до вібрації, що забезпечує стабільність експлуатаційних характеристик при роботі в масивах, що включають велику кількість накопичувачів. При правильно організованому охолодженні може експлуатуватися у режимі 24/7.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS
Усі ціни 16 →Внутренний жесткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 Hdd 10 Tb (ST10000 | 10 083 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 Hdd 10 Tb (ST1000 | 10 179 грн. |
Жорсткий диск Seagate ST10000NM0096 | 10 481 грн. |
Жесткий диск Seagate HDD SAS 10TB 7200RPM 12GB/S/256MB ST10000NM0096 | 9 766 грн. |
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD 10 TB (ST10000NM0096) ST10000NM0096 | 9 999 грн. |
Модификації Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096
Ціни на Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 |
---|---|---|---|---|
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS | від 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний | від 10 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST3000NM0025 3 ТБ SAS | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0035 4 ТБ SATA, MTBF 2 | від 13 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST8000NM0075 8 ТБ SAS | від 15 473 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS | від 8 573 грн. | 16 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0016 10 ТБ SATA, ПО | від 9 398 грн. | 2 пропозиції |