Фарбопульт Sigma 6812121
Sigma 6812121 |
|
В комплекті змінні сопла діаметром 1.3, 1.7 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6812121
Усі ціни 12 →Краскопульт Sigma 6812121 | 1 250 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.3 + 1.7 мм з верхнім баком 600 мл Green (6812121) | 1 285 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.3+1.7 верхній бак (зелений) (6812121) | 1 463 грн. |
Краска пульт Sigma HVLP 1.3+1.7 верхний бак (зеленый) (6812121) 6812121 | 1 236 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HVLP d1.3,1,7 (6812121) | 1 285 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →