Комп'ютерне крісло Signal Q-087
Фото 3 |
Signal Q-087 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Signal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Signal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Signal Q-087
Усі ціни 7 →Крісло комп'ютерне Q-087 сіра тканина | 5 941 грн. |
Офисное кресло для руководителя Signal Q-084 OBRQ087C [8180444] | 6 377 грн. |
Офісне крісло поворотне Q-087 Чорний OBRQ087C Signal | 5 941 грн. |
Офісне крісло для керівника Signal Q-087 | 6 371 грн. |
Офісне крісло для керівника Signal Q-084 OBRQ087C [8180444] | 6 381 грн. |
Офісне крісло для керівника Signal Q-087 59014772115390096 | 6 381 грн. |
Офисное кресло для руководителя Signal Q-087 59014772115390096 | 6 377 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →