Ножівка Silky Gomtaro 270-8
Фото 7 |
Silky Gomtaro 270-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky Gomtaro 270-8
Садовая пила Silky Gomtaro 270-8 | 2 550 грн. |
Пила Silky Gomtaro 270-8 (102-27) V39605 | 2 550 грн. |
Пила Silky Gomtaro 270-8 (102-27) | 2 984 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель Gomtaro 180-8 — довжина полотна — 180 мм
- Модель Gomtaro 210-8 — довжина полотна — 210 мм
- Модель Gomtaro 240-8 — довжина полотна — 240 мм
- Модель Gomtaro 270-8 — довжина полотна — 270 мм
- Модель Gomtaro 300-8 — довжина полотна — 300 мм
- Модель Gomtaro 330-8 — довжина полотна — 330 мм
Модификації Silky Gomtaro 270-8
Ціни на Silky Gomtaro 270-8 |
---|---|---|---|---|
Silky Gomtaro 210-8 | від 2 516 грн. | 1 пропозиція | ||
Silky Gomtaro 240-8 | від 2 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Silky Gomtaro 270-8 | від 2 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Silky Gomtaro 300-8 | від 2 690 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →